Izba číslo 13

O nás

Izba číslo 13, s.r.o. je spoločnosť ktorá sa zaoberá interaktívnou zábavou v podobe únikových hier. Pôsobíme na trhu od roku 2013 a za dlhé roky pôsobenia sme sa vypracovali na najväčšiu a najlepšie hodnotenú únikovú hru na Slovensku, a na jednu z najlepšie hodnotených Escape Rooms v strednej Európe. Momentálne máme k dispozícií 4 rôzne tematické hry v Bratislave rozprestieraje sa na ploche viac ako 250m2. Samozrejme všetky priestory sú plne klimatizované.

Izba Číslo 13 je unikátna, intuitívna a interaktívna hra kde tímy musia hľadať záhadné stopy založené na rôznych príbehových líniach, aby vyriešili hlavolamy a unikli z Izby v časovom limite. Hráči sú donútení pracovať spolu ako tím, aby dokázali zdolať všetky nástrahy. GameMaster, ktorý je zodpovedný za priebeh hry, Vám občas pomôže malou nápovedou ale nemyslite si, že to bude ľahké.

Unikátne na tejto hre je, že ste priamo fyzicky súčasťou príbehu. Táto hra prináša intuitívnu a interaktívnu skúsenosť, ktorú ste pri čítaní alebo hraní hier nikdy nemohli zažiť. Ak ste osoba ktorá rada rieši záhady, hľadá odpovede alebo ma rada výzvy, toto je HRA presne pre Vás.

Pravidlá

• Táto hra vyžaduje logické myslenie, správnu intuíciu a tímovú spoluprácu. Vašou úlohou je nájsť a použiť všetky potrebné kľúče, kódy a predmety ktoré nájdete v Izbe. Všetky puzzle a hlavolamy musia byť vyriešené aby ste dokázali uniknúť z Izby.
  • Maximálna kapacita je 2-10 hráčov, samozrejme závisí aj od typu IZBY. Všetci hráči sú členmi jedného tímu, ktorého cieľom bude uniknúť. Ak sa chcete pokúsiť o útek sám, je to na Vás. Ale je to takmer nemožné, keďže je potrebná tímová spolupráca.
  • Členom tímu sa môže stať hocikto, nezáleží na veku ani pohlaví (mladší ako 14 rokov iba s doprovodom dospelej osoby)
  • Prosíme Vás nepokazte zábavu ostatným tým, že budete poskytovať informácie ohľadom riešenia hlavolamov, alebo odpovedí na hádanky ľudom ktorý hru ešte neabsolvovali.
  • Aj keď sú Izby interaktívne, sú myslené viac ako intelektuálna výzva než fyzická výzva. Násilie je možno riešenie niektorých problémov, ale určite nie problémov v našich hrách.

Informácie

• Chceli by ste darovať vašim priateľom nezabudnuteľný zážitok v podobe darčekovej poukážky do Izby číslo 13? Žiadny problém. Viac informácií ohľadom poukážok nájdete TU.
  • Neviete aké oblečenie zvoliť ? Najpodstatnejšie je aby ste sa vo svojom oblečení cítili komfortne. Nebudete sa extrémne fyzicky namáhať ani sa neušpiníte. Ale spotení budete určite.
  • Nemusíte sa báť. V našej Izbe sa nenachádzajú žiadne hady, pavúky ani iný hmyz.